0(232) 276 79 35

0(232) 276 79 35
info@izmirnurteknik.com
HIZLI TEKNİK SERVİS TALEP FORMU

çeşme bosch servisi menemen arçelik servisi karabağlar klima servisi izmir televizyon servisi buca samsung servisi torbalı eca servisi kemalpaşa ferroli servisi seferihisar vestel servisi güzelbahçe lg servisi narlıdere demirdöküm servisi balçova ariston servisi urla siemens servisi konak viessmann servisi bornova vaillant servisi karşıyaka buderus servisi çiğli beko servisi aliağa baymak servisi foça regal servisi menderes profilo servisi bayraklı indesit servisi karabağlar televizyon servisi gaziemir bosch servisi

İzmir Regal Servisi | 0(232) 276 79 35
İzmir Beyaz Eşya Teknik Servis
İzmir Regal Servisi

İzmir Regal Servisi

izmir regal servisi olarak teknik servis ekibimiz teknik bilgi ve tecrübesini sürekli geliştiren tamir, onarım ve bakım konsunda müşterilerine anında çözün sunan yüzde yüz memnuniyet sağlayan bir servistir. Yıllardır kazandığımız tecrübe ve uzman personelimizin eğitimine yaptığımız yatırımla güçlü bir altyapı oluşturduk.

Hızla artan ve büyüyen müşteri portföyümüze hızlı çözümler sunmak için arızanız ve sorununuz ne olursa olsun deneyimli teknik servis ekibimiz anında cevap vermeyi taahhüt etmektedir. Regal servisi olarak arıza ve onarım sonrası müşterilerimize desteğimiz devam etmektedir.

İzmir'de olan regal servisimizde,bünyemizde bulundurduğumuz yedek parça sayesinde kısa zamanda arızalarınız çözüme ulaştırılmaktadır. Tüm ilçelere servis hizmetimiz bulunmaktadır. Teknik destek almak yada servis talep etmek için lütfen 0 535 707 7935 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Zamana karşı yarışan regal teknik servis uzmanlarınız en kısa sürede arızalı ürününüzü kapınızdan teslim alarak garantili bir şekilde onarım yaptıktan sonra tekrar kapınıza getirecektir. 

Regal Servisi Bölgelerimiz

Aliağa Regal Servisi
Balçova Regal Servisi
Bayındır Regal Servisi
Bayraklı Regal Servisi
Bergama Regal Servisi
Beydağ Regal Servisi
Buca Regal Servisi
Çeşme Regal Servisi
Çiğli Regal Servisi
Dikili Regal Servisi
Foça Regal Servisi
Gaziemir Regal Servisi
Güzelbahçe Regal Servisi
Karabağlar Regal Servisi
Karaburun Regal Servisi
Karşıyaka Regal Servisi
Kemalpaşa Regal Servisi
Kiraz Regal Servisi
Konak Regal Servisi
Menderes Regal Servisi
Menemen Regal Servisi
Narlıdere Regal Servisi
Ödemiş Regal Servisi
Seferihisar Regal Servisi
Selçuk Regal Servisi
Tire Regal Servisi
Torbalı Regal Servisi
Urla Regal Servisi
İzmir Nur Teknik Beyaz Eşya ServisiBuca Televizyon Servisi